Współczesny supermarket nie jest możliwy bez dobrej jakości, niezawodnego i prostego w użytkowaniu systemu dla kas.

Oprogramowanie dla biznesu Chameleon Evolution – rozwiązanie do kas, którego wykorzystanie jest zalecane w celu z automatyzowania sklepów samoobsługowych (supermarketów, minimarketów). Możliwości funkcjonalne pozwalają na obsługę dużej liczby operacji i asortymentu towarów. Interfejs programu do sklepu nie jest skomplikowany, a przeszkolenie personelu nie wymaga dużo czasu. Dzięki operacyjnej, zupełnie zautomatyzowanej wymianie danych, można w dowolnej chwili prześledzić liczbę sprzedaży, paragonów, działania kasjerów itd. Do systemu jest podłączany różny sprzęt dodatkowy, który jeszcze bardziej ułatwia pracę sklepu (wagi, terminale płatnicze itd.).

Oprogramowanie Chameleon Evolution może jednocześnie obsługiwać dziesiątki tysięcy miejsc pracy w jednej sieci.

Chameleon Evolution jest integrowane praktycznie do każdego systemu ewidencyjnego przedsiębiorstwa, zapewnia stabilną pracę i zabezpieczenie przed nieautoryzowanymi manipulacjami. Na życzenie klienta jest oferowany system WEB-monitoringu Scout Vision, który pozwala na monitorowanie podstawowych procesów handlowych w czasie rzeczywistym z dowolnego zakątka świata.

Szerokie możliwości naszego oprogramowania, bezpłatne przemysłowe systemy zarządzania baz danych i bezpieczny system operacyjny Linux istotnie obniżają koszt automatyzacji, co jest niewątpliwą zaletą.