Programy dla sklepu od firmy Chameleon Soft pozwolą wam na:

  • wykorzystywanie na miejscach pracy niewymagającego licencji bezpiecznego OS Linux,
  • wykorzystywanie niewymagającej licencji DBMS Postgresol,
  • zdalne kierowanie systemem ewidencyjnym Chameleon przez Scout Vision,
  • wykorzystywanie w punktach handlowych techniki komputerowej o mniejszych wymaganiach,
  • przeprowadzenie inwentaryzacji bez zatrzymania pracy, z szybkim przekazem danych do biura głównego,
  • automatyczne przekazywanie zamówień z punktów handlowych,
  • organizowanie dwustronnej wymiany oczekiwanych przychodów oraz zwrotów,
  • istotne podniesienie opłacalności systemów automatyzacji dzięki sprzedaży elektronicznych doładowań do usług mobilnych i operatorów internetowych.

Zestaw dostawy zawiera system WEB Scout Vision, który zapewnia monitorowanie procesów handlowych w czasie rzeczywistym za pomocą dowolnego komputera, tabletu lub telefonu z dostępem do Internetu.

Nasze oprogramowanie do sklepów może być integrowane z dowolnym centralnym systemem ewidencyjnym klienta. W przypadku, jeżeli nie posiadają Państwo centralnego systemu ewidencyjnego (back-office), chętnie zaoferujemy Państwu prosty w użytkowaniu program komputerowy do sklepu zorientowany na internetowy system zarządzania i ewidencji Scout Management. Mimo szerokich możliwości naszego oprogramowania do sklepu spożywczego, bezpłatne przemysłowe systemy zarządzania baz danych i bezpieczny system operacyjny Linux istotnie obniżają wartość automatyzacji, co jest niewątpliwą zaletą.

Nowoczesne programy do automatyzacji sklepów

Stosowanie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań w handlu jest konieczne i uzasadnione. Jednym z takich rozwiązań jest automatyzacja sklepów. W obecnej chwili automatyzacja to obowiązkowe kryterium skutecznej pracy każdego sklepu – sklepu spożywczego, sklepu „obok domu”, sklepu obuwniczego i odzieżowego. Podstawowym zadaniem rozwiązywanym za pomocą automatyzacji jest zwiększenie Państwa zysku, pozwala ona również obniżyć liczbę kradzieży i nadużyć ze strony pracowników, osiągnąć optymalny poziom ilości towarów, zwiększyć kulturę obsługi Państwa klientów.

W tym procesie należy uwzględniać nie tylko dobór sprzętu, lecz także dobór oprogramowania dla sklepów oraz programów do prowadzenia sklepu, a także programów do obsługi sklepu.

Zależnie od sprzętu w Państwa sklepie opracowaliśmy dwie wersje oprogramowania do prowadzenia kasy. Jeżeli chcą Państwo korzystać z panelów dotykowych (touchscreen), zalecamy wykorzystanie Chameleon Spring. Jeżeli korzystają Państwo z klawiatury i zwykłego monitora, to potrzebują Państwo Chameleon Evolution.

Nasze programy sprzedażowe do sklepów pozwolą Państwu uzyskiwać zawsze najbardziej wiarygodną informację o stanie waszego biznesu w dowolnym miejscu na świecie.

Ewidencja operacji handlu detalicznego w Państwa sieci w oparciu o oprogramowanie dla firm Chameleon Soft – to pełna i wiarygodna informacja o Państwa biznesie.