Chameleon 2.0

Resto

Dostępny i prosty system do automatyzacji kawiarni i restauracji z kategorii mały biznes. Pełnowartościowa ewidencja wszystkich procesów, w tym produkcji wyrobów, ewidencja gospodarstwa magazynowego, zrozumiały i funkcjonalny interfejs kelnera.

 • Zalety

 • Możliwości funkcjonalne

 • minimalne wydatki na automatyzację;
 • funkcjonuje z dowolnym systemem operacyjnym;
 • szerokie możliwości funkcjonalne;
 • interfejs aplikacji jest wystarczająco prosty i wygodny;
 • występowanie sieci Internet nie jest konieczne – dane są przechowywane lokalnie w bazie klienta;
 • dodatkowy zarobek – możliwość doładowania kont operatorów komórkowych, operatorów internetu, gier itd.;
 • powiązanie zamówień z konkretnym numerem stolika;
 • przedstawienie otwartych paragonów i dodanie dodatkowych zamówień do otwartego paragonu
 • wygodne grupowanie towarów w oknie roboczym kelnera;
 • możliwość załadowania obrazków dań, towarów;
 • stworzenie nieograniczonej ilości towarów, usług i produkcji z możliwością ich podziału na grupy i podgrupy z dalszym redagowaniem;
 • stworzenie kart obliczeniowych i technologicznych dla wszystkich rodzajów produkcji, w tym z możliwością redagowania;
 • stworzenie miejsc pracy pracowników, takich jak: kasy, magazyny, punkty handlowe (bar, kuchnia, biuro, lokal itd.);
 • pełna kontrola nad ruchem środków pieniężnych w kasach (zaliczenia, ruch środków między kasami, potrącenia);
 • operacje z towarami w magazynach (przychód, ruch, skreślenie);

cafe

Automatyzacja kawiarni oraz restauracji

Automatyzacja gastronomii jest niemożliwa bez zastosowania dobrego i skutecznego oprogramowania dla restauracji. Dlaczego ważne jest posiadanie dobrego oprogramowania do restauracji? Dlatego że umożliwia współdziałanie każdego elementu systemu automatyzacji kawiarni. Kiedy klient robi zamówienie, kelnerzy wprowadzają je przez terminal POS, zaopatrzony w ekran dotykowy. Następnie dane zamówienie w charakterze paragonu drukuje się przez drukarkę POS, która znajduje się w kuchni. Po przygotowywaniu dań o ich gotowości kucharz zawiadamia kelnera i klient otrzymuje przedparagon, w którym wskazane są nie tylko nazwy dań i ich cena, ale też inna korzystna dla niego informacja o waszych usługach. Dzisiaj bez takich paragonów nie można mówić o tym, że restauracja odpowiada wysokim standardom obsługi klienta. Dlatego za pomocą oprogramowania dla restauracji sprawnie pracują nie tylko osoby, które bezpośrednio zajmują się obsługą klientów, ale również Państwo jako kierownicy oraz wasi ekonomiści, menedżerowie, administratorzy oraz inni pracownicy biurowi mają dostęp do wszystkich elementów systemu i sprawują kontrolę nad procesem.

Powszechna opinia mówi, że automatyzacja kawiarni lub małej restauracji jest droga. Często jest to prawda. Właśnie dlatego nasza firma stworzyła oprogramowanie dla restauracji zorientowane na mały i średni biznes, które pozwala na szybkie i niedrogie wdrożenie systemu automatyzacji w kawiarni i restauracji. Teraz nie muszą Państwo kupować drogiego specjalnego sprzętu i drogiego oprogramowania do restauracji. Oferujemy Państwu wykorzystanie kompleksu programowego do obsługi restauracji Chameleon Resto, oferowanego na warunkach miesięcznego czynszu dzierżawnego.

Dostępny w cenie kompleksowy program do restauracji Chameleon Resto ma wszystkie wymagane elementy do szybkiej pracy barmanów, kelnerów, pracowników kuchni, a także ewidencji magazynowej. System składa się z części administracyjnej, a także miejsca pracy kelnera i barmana. Kompleks jest zorientowany na sieć internetową, a więc działa na dowolnym sprzęcie, w tym na tablecie, smartfonie, a także w dowolnym systemie operacyjnym – Windows, Linux, MAC, Android itd.

Dostępny system automatyzacji restauracji oraz kawiarni

Trudno nie zgodzić się z tym, że instalowanie program dla firm (kawiarni oraz restauracji) ma wiele zalet. Jeżeli macie zamiar zbudować konkurencyjny biznes, to automatyzacja kawiarni oraz restauracji będzie pierwszym krokiem do tego, żeby zapewnić wam i waszemu przedsięwzięciu sukces. Automatyzacja każdego procesu pociąga za sobą istotną oszczędność czasu, który jest przeznaczony na obsługę klientów, a także pozwala na znaczące obniżenie waszych kosztów. Automatyzacja kawiarni oraz restauracji sprzyja wiarygodniejszemu wykonaniu zamówień przez wasz personel, a dzięki temu otrzymacie większą kontrolę.

Najróżniejsze organizacje na całym świecie uważają, że optymalizacja procesów sprzedaży jest znaczącym elementem stworzenia efektywnego biznesu. Automatyzacja restauracji przewiduje wykorzystanie dwóch wariantów podstawowej instalacji – to drukarka POS albo terminal POS. Często oprócz tych dwóch wariantów właściciele gastronomii instalują system monitorowania. Dlaczego są potrzebne terminale POS? Mimo niskiej wartości wdrożenia i użytkowania, kompleksowy program dla restauracji Chameleon Resto zawiera wszystkie niezbędne elementy do ewidencji i pracy:

 • ewidencja wszystkich procesów w kuchni, w tym ewidencja produkcji wyrobów,
 • pełnowartościowa kontrola zapasów,
 • ewidencja operacji i procesów na miejscach pracy kelnerów, w barach i kasach.