Colibri

Zestaw do przetwarzania płatności Colibri pozwala na samodzielne zorganizowanie biznesu w zakresie przyjęcia płatności.

Jeżeli Państwa firma jest dużą siecią pawilonów, sklepów, supermarketów lub organizacją bankową, instytucją finansową – zestaw do przetwarzania płatności Colibri pozwala na samodzielne zorganizowanie biznesu w zakresie przyjęcia płatności.

W rozdziale Podłączenie do systemu (zostań dealerem) znajdą Państwo opis możliwości funkcjonalnych, a w rozdziale Urządzenia i oprogramowanie do otrzymywania płatności od użytkowników końcowychjest umieszczony wykaz i opis rozwiązań programowych do przyjęcia płatności.


Zależnie od skali Państwa biznesu oferujemy dwie opcje współpracy:

- sprzedaż zestawu oprogramowania Colibri z możliwością dalszej obsługi;

- wynajęcie zestawu oprogramowania. Wynajęcie jest optymalnym rozwiązaniem dla średniego biznesu.

W punktach handlowych jest zainstalowane oprogramowanie Chameleon. Przy sprzedaży doładowania system w miejscu pracy kasjera zwraca się do serwera przetwarzania płatności Chameleon, na którym są nastawione reguły realizacji płatności – do jakiego serwera należy się zwracać dla tego lub owego operatora. W ten sposób, dostawców może być kilku, w tym przez zawarcie bezpośrednich umów z operatorami. Menadżer Sprzedawcy może kierować zakupami dla każdej pozycji doładowania konta, pokazując systemie, od którego dostawcy należy kupować. W razie skutecznej transakcji serwer dostawcy odpowiada serwerowi przetwarzania płatności z oprogramowaniem Chameleon o skuteczności operacji, a serwer przetwarzania płatności Chameleon zleca punktowi handlowemu druk paragonu. Oprogramowanie Chameleon notuje sprzedaże w punkcie i przekazuje je do systemu ewidencyjnego UMH. Cała operacja doładowania zajmuje od 1 do 5 sekund.