Nie jest dzisiaj łatwo zostać dobrym restauratorem: restauracja albo kawiarnia powinna wsławić się nie tylko dobrą kuchnią, przyjemnym wnętrzem i ciepłą atmosferą, ale też szybką i dobrą obsługą klientów. Ostatni aspekt osiąga się poprzez spójną i skoordynowaną pracę kelnerów, barmanów, kucharzy, a temu sprzyja automatyzacja za pomocą programu dla gastronomii.

Czym się wyróżnia zautomatyzowana działalność zakładu po wprowadzeniu systemu? Wykorzystaniem specjalnej instalacji i programu do gastronomii. Po przygotowywaniu dań o ich gotowości kucharz zawiadamia kelnera i klient otrzymuje przedparagon, w którym wskazane są nie tylko nazwy dań i ich wartość, ale też inne korzystne do niego informacje o waszych usługach. Dzisiaj bez takich paragonów nie można mówić o tym, że restauracja odpowiada wysokim standardom obsługi klienta. Dlatego za pomocą oprogramowania dla gastronomii sprawnie pracują nie tylko osoby, które bezpośrednio zajmują się obsługą klientów, ale także Państwo jako kierownicy oraz inni pracownicy administracyjni mają dostęp do wszystkich elementów systemu i sprawują kontrolę nad procesem.

Program do gastronomii od Chameleon Soft: zalety automatyzacji

Stosowanie oprogramowania gastronomicznego od Chameleon Soft pozwoli wam optymalizować pracę, a tym samym zwiększać wydajność funkcjonowania lokalu oraz przychody. Dodatek opracowany jest specjalnie do małych i średnich przedsiębiorstw. Współpraca właścicieli z naszą firmą ma sprawdzone zalety, mianowicie:

  • niewysoka wartość instalacji programu do gastronomii
  • szybka opłacalność wydanych przez Państwa środków
  • łatwy w instalacji i prosty w obsłudze
  • nie ma potrzeby zakupu drogiego sprzętu i oprogramowania systemowego – klienci wynajmują oprogramowanie do gastronomii na prawach miesięcznego przedłużenia kontraktu.

Oferujemy optymalizację działalności w gastronomii za pomocą oprogramowania dla restauracji Chameleon Resto, zapewniającego sprawną pracę zespołu – od kelnera do pracownika magazynowego. Zaletą stosowania programów do gastronomii będzie ponadto obecność części administracyjnej kompleksu, dostosowanej do pracowników administracyjnych.

Zalety wykorzystania Chameleon Resto:

  • właściciel wydaje minimalną kwotę na automatyzację zakładu,
  • zgodność z praktycznie każdym istniejącym operacyjnym systemem,
  • rozszerzone możliwości korzystania z programu do gastronomii,
  • interfejs jest prosty i łatwy w obsłudze,
  • lokalna ochrona danych w bazie klientów eliminuje potrzebę stałego dostępu do Internetu,
  • najemca oprogramowania ma możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy na opłacaniu rachunków za media, posługiwaniu się usługami komórek oraz operatorów internetowych.

Oprogramowanie gastronomiczne od Chameleon Soft będzie idealnym rozwiązaniem do właścicieli, pragnących ulepszyć pracę swojego zakładu i stworzyć konkurencyjny biznes, który przynosi stały dochód. Dlatego automatyzacja restauracji i kawiarni za pomocą programów dla firm jest luksusem, lecz niezbędną innowacją, a we współpracy z Chameleon Soft opłacalną w krótkim czasie.