O nas

Firma Chameleon Soft to ukraiński twórca oprogramowanija dla firm: gotowych rozwiązań do automatyzacji sprzedaży detalicznej w sklepach, supermarketach, kawiarniach, restauracjach, a także rozwiązań do przyjmowania płatności. Istnieje na rynku od 2008 roku.

W 2009 roku nasza firma została oficjalnie zarejestrowana i rozpoczęła sprzedaż pierwszych wersji oprogramowania do automatyzacji sprzedaży detalicznej. W 2010 roku z powodzeniem zrealizowała projekt z udziałem Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, po którego ukończeniu otrzymała status autoryzowanego doradcy. W 2012 roku firma otrzymała nagrodę „Lider w branży”.

Obecnie nasze oprogramowanie „Chameleon” do automatyzacji sprzedaży detalicznej jest używane w ponad 2000 punktów handlowych.

Z zarządzającego kompleksu COLIBRI (płatności elektroniczne) korzysta już ponad 10 tys. użytkowników.

Firma posiada kilka oddziałów w różnych miastach, a nawet krajach. Siedziba znajduje się w Charkowie (Ukraina). W 2013 roku rozpoczęliśmy promocję naszego produktu na rynkach WNP. W 2014 roku otworzyliśmy biuro w Biełgorodzie (Rosja), a w 2015 roku w Kijowie (Ukraina). W 2016 roku zaplanowaliśmy wyjście na rynek UE, pierwszym krokiem było otwarcie w kwietniu 2016 roku przedstawicielstwa naszej firmy w Polsce.

Firma Chameleon Soft aktywnie rozwija zakres świadczonych usług. Jeśli kilka lat temu główną specjalizacją była sprzedaż oprogramowania, to teraz kładziemy nacisk na usługi kompleksowego wdrażania oprogramowania, prowadzenia systemów rachunkowości, usługi w zakresie doboru i sprzedaży sprzętu i jego serwisowania.

W 2015 roku firma uruchomiła usługi w zakresie sprzedaży, obsługi i naprawy urządzeń fiskalnych.

Głównym kryterium sukcesu firmy Chameleon Soft jest nasz zespół, który zapewnia stabilną pracę, wsparcie i rozwój.

Obiecujące kierunki rozwoju w 2016 roku to wydanie oprogramowania do kasy samoobsługowej i nowego kompleksu dla restauracji i kawiarni.

Współpraca z Europejskim Bankiem Odbudowy I Rozwoju (EBOR)

Firma Chameleon Soft potwierdziła kwalifikacje do realizacji projektów „Doradztwo w zakresie automatyzacji handlu i rozwoju oprogramowania w ramach biznesowych usług doradczych (BAS) EBOR”.

Więcej informacji o Programie i kryteriach uczestnictwa w nim małych i średnich przedsiębiorstw można przeczytać na stronie internetowej www.ebrd.com.