Jak cudzoziemcu otworzyć sklep odzieżowy w PolsceChcesz zacząć lub rozwinąć swój biznes, założyć własny sklep z odzieżą w Polsce oraz pomagać ludziom ubierać się pięknie i stylowo ? Zobaczymy co dla tego jest potrzebne.

Czytaj więcej→

kassirDla tego aby działalność sklepu odnosiła sukces, powinien on zapewniać klientom najwyższy poziom obsługi. Jednakże na początku trzeba zacząć od najważnieszego – czyli od „stworzenia” szczęśliwych pracowników. Detaliści, które prowadzą i wspierają system długoterminowych korzyści, zachętów oraz nagród dla swoich pracowników, najczęściej najmnej obserwują zalety mniejszej rotacji kadr i podwyższenie jakości obsługi klientów. Połączenie tych dwóch czynników zazwyczaj prowadzi do zwiększenia sprzedaży.

Czytaj więcej→

sklep_supermarket_stoisko_w_warzywamiObrót towarowy — to termin, który określa, obiegowe przesuwanie towarów przez wszystkie sfery produkcji, począwszy od produkcji aż do konsumpcji. Im większy i wyższy obrót towarowy, tym lepiej ponieważ, towary nie leżą na półkach i ladzie, są szybko wyprzedane, odpowiednio rośnie suma zysku przedsiębiorcy właściciela biznesu. Również pod obrotem towarowym rozumieją łączną objętość sprzedanych towarów w ciągu jakiegoś okresu (w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca i t. d.).

Czytaj więcej→

sklepmiestoPomysł działalności związanej ze sprzedażą produktów, może być bardzo skutecznym, ponieważ ludzie będą zawsze potrzebować jedzenia, dlatego że to są naturalne potrzeby, którе oni zaspokajają korzystając ze sklepów spożywczych. Jednak nie wszystkie otwarte sklepy spożywcze są skuteczne i to nie jest zaskakujące, ponieważ wiele zależy od tego w którym miejscu znajduje się sklep. Jeżeli wybrane miejsce lokalizacji sklepu będzie nie udane to spowoduje zmniejszenie sprzedaży , a oraz odpowiednio spowoduje to małe zyski w wyniku czego ta działalnośc będzie nieopłacalna.

Czytaj więcej→

sklep111Święta zawsze dają każdemu biznesowi nowych klientów. W te dni dochód waszego biznesu rośnie w górę. Zdobycie pozytywnych wrażeń od swoich klientów w okresie wakacyjnym posłuży do dalszego rozwoju biznesu. Jeśli klient będzie zadowoleny, to napewno on zostanie częstym gościem. Wręcz przeciwnie, jeśli go rozczarować, najprawdopodobniej stracicie go na zawsze.

Czytaj więcej→

sklepDzisiaj działalność handlowa jest możliwa przy realizacji mnóstwa zadań, identycznych zarówno jak dla niewielkich przedsięwzięć jak i dla dużych sieci handlowych. Różnica polega tylko na liczbowych wskaźnikach. Jednak właściciele jak i małych, tak i dużych punktów sprzedaży zgadzają się, że zdolność do efektywnego monitorowania i koordynowania działań pracowników — najważniejszy czynnik wzrostu konkurencyjności firmy.

Czytaj więcej→

restaurant Nadużycia popełniane przez pracowników, czyli kradzieży, są znane większości lokalnych restauratorów. Według wywiadów agencji konsultingowych, nierzetelni pracownicy miesięcznie mogą zaszkodzić zakładu w zakresie od 5 do 15% przychodów. Psychologowie twierdzą, że tylko jeden z dziesięciu pracowników mógłby powstrzymać się od kradzieży w każdym wypadku, inna część pracowników nie przegapi okazji do otrzymania szybkiego zysku.

Czytaj więcej→

mal-magazRozpoczynając prowadzenie własnej działalności gospodarczej, przedsiębiorca stara się maksymalnie wykorzystać istniejące zasoby intelektualne i zdolności twórcze. Poszukiwanie głównej idei, praktyczna realizacja której przyczyni się do zwiększenia rentowności w dłuższym okresie czasu, powinno stać priorytetem. Jednak oczywistym jest to, że ucieleśnieniem najbardziej niezwykłych i skutecznych rozwiązań zależy od sprawnego funkcjonowania urządzeń technicznych oraz programów dla firm.

Czytaj więcej→

oficiantAutomatyzacja kawiarni i restauracji nie zawsze są odpowiednio doceniona właścicieliami zakładów gastronomicznych. Restauratorzy, które większą część dochodów wykorzystują do płacenia za wynajem sprzętu i zapasów, są bardzo skrupulatne w sprawach oszczędności i obliczeń. Jednak koszty automatyzacji i instalacji programu do restauracji są często uważane za nieodpowiednie.

Czytaj więcej→

uatom-sklepDziś, zgodność i wydajność wszystkich pracowników sklepu (a znaczy — i dochodowość) zależy od tego, o ile poprawnie była przeprowadzoną automatyzacją. Żeby z powodzeniem zautomatyzować sklep, za mało wybrać optymalne oprogramowanie dla sklepu: w tym celu warto rozwiązać szereg zadań.
Czytaj więcej→